Honda CR-V

Udoskonalenie na każdym poziomie

Ucieczka w wielkim stylu

1,5 VTEC TURBO

SILNIK BENZYNO-WU

silnik

2,0 i-MMD

SILNIK HYBRYDO-WY

silnik

Przewiń

Logo produktu Honda CR-V.

Najpopularniejszy SUV świata.

Odmieniona i przeprojektowana od podwozia aż po dach Honda CR-V osiągnęła wyższy poziom wyrafinowania, zarówno we wnętrzu, jak i na zewnątrz.

Nowe wrażenia z jazdy

Daliśmy z siebie więcej, żebyś Ty mógł więcej zyskać.

Całkowicie nowy model CR-V to nasz najbardziej zaawansowany i wyrafinowany SUV, jaki dotąd wyprodukowaliśmy. Pojazd został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewniał kierowcy nowy poziom wrażeń z jazdy. Jeżeli chodzi o silniki, to nowy model CR-V zapewnia kierowcom możliwość wyboru pomiędzy jednostką benzynową 1,5 VTEC TURBO a nowym, zaawansowanym układem hybrydowym i-MMD. Dzięki możliwości wyboru napędu na 2 lub na 4 koła, ręcznej lub automatycznej skrzyni biegów oraz opcjonalnej konfiguracji z 7 fotelami w wersji z silnikiem benzynowym o pojemności 1,5 l nowy model CR-V to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Model z silnikiem benzynowym 1,5 VTEC TURBO pojawi się w sprzedaży po raz pierwszy jesienią 2018 roku. Wersja hybrydowa będzie dostępna na początku 2019 roku.

Honda CR-V z przedniej perspektywy.

Ukształtowany pod kątem nowych przygód

Nowa, wyszukana stylistyka.

Rozsmakuj się w stylu i komforcie

Przestronne wnętrze Hondy CR-V nie ma sobie równych.

Poczucie zintegrowa-nia

Nowy model CR-V zapewnia pełną łączność… która jest w zasięgu palców Twojej dłoni.

Wszystkie informacje dla kierowcy — interfejs informacji kierowcy (DII) — są wyświetlane na desce rozdzielczej. Łatwe w obsłudze przyciski dotykowe umożliwiają korzystanie z wielu funkcji. 7-calowy ekran dotykowy zapewnia możliwość korzystania z łączności mobilnej oraz z pełnej funkcjonalności systemu informacyjno-rozrywkowego. W Hondzie CR-V nigdy nie stracisz kontaktu z otoczeniem.

Spojrzenie w przód

Wybierz jak najwięcej — lub jak najmniej — informacji, które mają być wyświetlane na przedniej szybie. Przyciski na kierownicy pozwalają w łatwy sposób wybrać elementy, które mają być wyświetlane na przedniej szybie, np.: prędkość, prędkość obrotowa silnika, tempomat adaptacyjny, podążanie z niską prędkością, nawigacja, rozpoznawanie znaków drogowych, wskaźniki czy bieg.

Honda CR-V — zbliżenie na kierownicę i elementy sterujące.

Na kierownicy znajdują się łatwe w obsłudze elementy sterujące systemu audio, tempomatu, Bluetooth® oraz nawigacji satelitarnej – z funkcją rozpoznawania poleceń głosowych i inteligentnym systemem informacyjnym – pozwalające kierowcy skoncentrować uwagę na drodze.

Honda CR-V — zbliżenie na system informacyjno-rozrywkowy.

Utrzymuj kontakt poprzez podłączenie telefonu. Wszystkie pozostałe funkcje, takie jak np. odtwarzanie muzyki, są łatwo dostępne i przejrzyście prezentowane na 7-calowym ekranie dotykowym.

Gwarancja bezpieczeństwa

Każda nowa Honda CR-V jest dostarczana z pakietem Honda Sensing — szerokim zestawem technologii wspierających kierowcę. Dzięki połączeniu radaru i kamery Honda CR-V wspiera kierowcę w każdym możliwy sposób — podczas szybkiego pokonywania autostrad i podczas manewrów na ciasnym parkingu.